Ankara Valisi Vasip Şahin sosyal medyanın gündemindeki Hasan’ın son halini paylaştı!

Sosyal medyada söyledikleriyle Türkiye’nin gündemine oturan Hasan M.’nin son hali Ankara Valisi Vasip Şahin tarafından paylaşıldı

Ankara Valisi Vasip Şahin sosyal medyanın gündemindeki Hasan’ın son halini paylaştı!

Sosyal medyada söyledikleriyle Türkiye’nin gündemine oturan Hasan M.’nin son hali Ankara Valisi Vasip Şahin tarafından paylaşıldı.

Artık bir evi ve işi var

Sokakta yaşadığını söyleyen Hasan’ın naif hali, sosyal medyada insanların yüreğini burkmuş, binlerce kişi tarafından paylaşılmıştı. Ankara Valisi Vasip Şahin Hasan’ın ile fotoğraf paylaşarak kendisinin artık bir işi ve evi olduğunu ekledi.  Ankara Valiliği’nin harekete geçmesiyle öncelikle sağlık kontrolü için hastaneye kaldırılan Hasan için Vali Vasip Şahin “Gönlü zengin, yüreği kocaman Hasan’a ulaştık” şeklinde konuşmuştu.

Vali Şahin teşekkür etti

Vali Vasip Şahin, Hasan M’nin son durumuyla ilgili yeni bir mesaj paylaştı. Şahin “Milletimizin gönlünü fetheden kocaman yürekli Hasan M.’i misafir ettik. Tamamlanan tedavisinin ardından bugün işbaşı yapan Hasan’ın da artık, mutlu olduğu bir işi, huzurla yaşayacağı sıcak bir yuvası var. Teşekkürler hayırseverler, Teşekkürler Türkiye” ifadelerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER