Atatürk'e Benzeyen Göksel Kaya'dan Bir Skandal Daha!

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği nedeniyle çok konuşulan Göksel Kaya'nın Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda çekilen fotoğrafına tepki yağıyor

Atatürk'e Benzeyen Göksel Kaya'dan Bir Skandal Daha!

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği nedeniyle gündeme gelen Göksel Kaya'nın sosyal medyada yayılan fotoğrafına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Ulu önder Atatürk'e benzerliği nedeniyle çok konuşulan ve birtakım kişiler tarafından Atatürk'ü kullanıp gündeme gelmek istediği söylenen Kaya'nın Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğrafta, görevli askerlerin Göksel Kaya'ya selam durduğu görülüyor.

FOTOĞRAF 2011 YILINA AİT

Sosyal medyada çok konuşulanlar arasına giren fotoğrafın hikayesinin ise 2011 yılına ait olduğu öğrenildi. Birçok kişi Göksel Kaya'ya tepki göstererek Atatürk üzerinden prim yaptığını belirttiler. Bazı kullanıcılar ise fotoğrafın montaj olduğunu söyledi.

Yapılan araştırmalar neticesinde fotoğrafın 11 Eylül 2011 yılında Balıkesir'in ilçesi Edremit'in düşman işgalinden kurtuluşunun 89. yıl dönümü kutlamalarında çekildiği ortaya çıktı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER