Atatürk'e Mülteci Diyen Selmanoğlu Gözaltına Alındı!

Katıldığı bir televizyon programında "Atatürk'e mülteci" diyen Tuğrul Selmanoğlu, Sabiha Gökçen Havaliman'ında yakalanarak gözaltına alındı. Çıkışta açıklama yapan Selmanoğlu, "Mülteci demek suç değil" dedi.

Atatürk'e Mülteci Diyen Selmanoğlu Gözaltına Alındı!

Son zamanlarda araba içerisinde çektiği videolar ile tanınırlığını artıran Tuğrul Selmanoğlu, özel bir televizyon kanalında katıldığı bir programda "Atatürk'e mülteci" demişti. Sosyal medayadan ve siyasilerden tepki gören Selmanoğlu yine de geri adım atmamıştı. Almanya'da bulunan şahıs, Türkiye dönüşünde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalnarak gözaltına alındı. Çıkışta açıklama yapan internet fenomeni "Mülteci demek suç değil" dedi. 

Tuğrul Selmanoğlu'nun 'Atatürk aleyhine işlenen suçlar' kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.

LÜKS ARAÇ ALMIŞTI

İnternet üzerinden çektiği videolarla ünlenen ve gündemde kalmayı başaran Tuğrul Selmanoğlu geçtiğimiz günlerde almış olduğu olduğu lüks aracıyla da gündeme gelmişti. 

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER