Bahçeli'den Partililere Uyarı: Kimse Kafasına Göre Konuşmasın

MHP Lideri Devlet Bahçeli toplantıda partililere uyarıda bulunarak, "Kimse kafasına göre konuşmasın. Bilmediğiniz konularla ilgili konuşma yapmayın. Provokasyonlardan uzak durun. Sosyal medyadaki trollere dikkat edin” dedi. 

Bahçeli'den Partililere Uyarı: Kimse Kafasına Göre Konuşmasın

MHP MYK, MDK üyeleri, milletvekilleri ve il başkanları, Bahçeli’nin başkanlığında iki gün sürecek kampa girdi.

GÜNDEME İLİŞKİN KONULAR ELE ALINDI

Bahçeli’nin açılış konuşmasıyla başlayan kampın ilk günü basına kapalı yapıldı. Suriye ve Libya gibi konular başta olmak üzere Kanal İstanbul, terörle mücadele ile Cumhur İttifakı’nın 2020 yılında izleyeceği politika gibi gündeme ilişkin konular ele alındı. 

"ELDE OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI ERTELENDİ"

Bahçeli açılış konuşmasında, “Geçtiğimiz yıl bu toplantıyı yapacaktık. Elde olmayan sebeplerden dolayı ertelendi. Ama şimdi iyiyiz” dedi.

"KİMSE KAFASINA GÖRE KONUŞMASIN"

Devlet Bahçeli, toplantıda Cumhur İttifakı ile ilgili de partililere uyarılarda bulundu. Cumhur İttifakı ilkelerine uyulması gerektiğini belirten Bahçeli, “Kimse kafasına göre konuşmasın. Bilmediğiniz konularla ilgili konuşma yapmayın. Konuyu önce araştırın. Provokasyonlardan uzak durun. Televizyon programlarına çıkan bazı katılımcılar fazla provokatif konuşuyor. Ayrıca, sosyal medyadaki trollere dikkat edin” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER