Bakanlık Videosuna 'Rakılı' Montaj!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan Türkiye tanıtım filmi internetteki bazı kişiler tarafından montajlanarak yeniden servis edildi

Bakanlık Videosuna 'Rakılı' Montaj!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2020 yılı için Türkiye tanıtım filmi hazırlandı. Hazırlanan bu kısa film, yurt dışında yayın yapan kanallarda da yerini alacak. 

VİDEO MONTAJLANMIŞ

Tanıtım filminde Türkiye'nin tarihi güzeliklerinden, gezilecek yerlerine kadar birçok mekan bulunuyor. Sosyal medyada paylaşılan bu kısa filmin bir sahnesinde turistlerin sahil kenarına kurulan masada rakı içtiği bir an da bulunuyor. Ancak Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın paylaştığı asıl videoda böyle bir sahne yer almıyor. Sosyal medyada yayınlanan bu videodaki görüntü için birçok kişi bunun montaj olduğunu söylüyor.

Turizme katkı sağlamak ve ülkeye daha çok turist çekmek için hazırlanan tanıtım filmindeki bahsi geçen sahne için neden bu şekilde bir montaj yapıldığı da sosyal medya kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın çektiği videoyu değiştirip, masadaki içeceği rakı ile montajlayan kişinin ise kim olduğu bilinmiyor.

VİDEO'NUN MONTAJLI HALİ

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER