Balkondan düştüğü sanılıyordu: Songül Can'la ilgili korkunç gerçek

Bolu'da yakınlarını ziyaret ettiği 5. kattaki evin balkonundan bebeği ile birlikte yere düşerek ölen Songül Can'la ilgili gerçek ortaya çıktı

Balkondan düştüğü sanılıyordu: Songül Can'la ilgili korkunç gerçek

Türkiye'yi üzüntüye boğan olay Bolu'da meydana gelmişti. Misafirlik için yakınlarına ait eve giden 2 çocuk annesi Songül Can, 10 aylık bebeğini uyutmak için yan odaya geçmiş, ancak bebeği ile birlikte balkondan düşerek ölmüştü. 

Olayın intihar olabileceği üzerine soruşturma başlatan polis ekipleri görgü tanıkları ve çevredeki kameraları incelemeye aldı. 

Yapılan incelemelerde, 5'inci kattan beton zemine düşenin önce 10 aylık bebek olduğu ve anne Songül Can'ın bebeğinden 10 saniye sonra yere düştüğü ortaya çıktı.

Hayatını kaybeden bebeğin, annesi tarafından 4 ay önce Mudurnu'da kaldığı evin 2'inci katındaki pencereye oturtulduğu sırada yere düştüğü ve uzun süre yoğun bakımda kaldığı hastaneden dün taburcu olduğu öğrenildi.

Anne Songül Can'ın 6 yaşındaki ilk çocuğu M.C.'yi dünyaya getirdikten sonra psikolojik sorunlar yaşadığı ve her iki doğumun ardından da uzun süre Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şizofreni tedavisi gördüğü öğrenildi. 

Songül Can'ın balkondan kazayla düşmediği, önce bebeği aşağıya attığı, sonra da intihar ettiği belirlendi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER