Baro başkanlarının protesto ettiği Metin Feyzioğlu'ndan 'İstifa edecek misiniz' sorusuna yanıt!

Baro başkanlarının protesto ettiği Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına katıldı. Özdemir'in "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna Feyzioğlu, "İstifa etmemi gerektirecek bir durum yok" diyerek karşılık verdi

Baro başkanlarının protesto ettiği Metin Feyzioğlu'ndan 'İstifa edecek misiniz' sorusuna yanıt!

Baro başkanlarının protestosuyla karşılaşan TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, istifa etmeyeceğini söyledi.

Baro başkanlarının protesto ettiği Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, YouTuber Cüneyt Özdemir'in kanalında canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Feyzioğlu, "Neden destek vermek yerine Anıtkabir'e gittiniz?" sorusuna, "Biz o yürüyüşe katılmak istemedik. O da bizim hakkımız. Her dünya görüşünden insanın gittiği bir yer Anıtkabir. Benim önerdiğim programı bazı baro başkanları tasvip etmedi" diye yanıt verdi.

Feyzioğlu, baro başkanlarının çoklu baroyu da öngören barolar düzenlemesine karşı yaptığı eyleme 36 saat sonra gitmiş, baro başkanları sırtlarını dönerek protestoda bulunmuştu.

İsitfa etmeyecek

Feyzioğlu, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz," sorusuna "İstifa etmemi gerektiren herhangi bir durum yok. Benle ilgili değil. Ben kanun koyucu değilim." diyerek yanıt verdi.

Cüneyt Özdemir tepki gösterdi

Feyzioğlu'nun, "Benim tercih ettiğim yöntem slogan atmak değil" diyerek eylem yapan baro başkanlarını eleştirmesi sonrasında Cüneyt Özdemir'den "Haksızlık etmeyin!" tepkisi geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER