Belediyede silahlı dehşet: Eski başkanın yeğenleri yeni başkanın odasını bastı!

Şanlırurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde görevden alınan Abdullah Aksak’ın yeğenleri, belediyeyi basıp başkan Feyyaz Soylu’yu darp etti. Sokakta da onlarca kişi silah ve sopalarla kavga etti.

Belediyede silahlı dehşet: Eski başkanın yeğenleri yeni başkanın odasını bastı!

8 ay önce görevden alınan AK Parti'li Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Abdullah Aksak'ın yeğenleri belediyeyi basıp yine AK Parti'li Başkan Feyyaz Soylu'nun odasında silah çekti.

Ceylanpınar Belediyesi'ne kesilen 3.5 milyonluk fatura nedeniyle eski başkan Aksak ile Belediye Başkanı Feyyaz Soylu arasında bir süredir gerginlik yaşandığı öğrenildi.

Olayı öğrenen Feyyaz Soylu'nun yakınları da kısa süre içinde belediye önünde toplandı. Belediye Başkanı Soylu'nun darp edilmesinden sonra bu kez iki grup belediye binası önünde ellerinde silahlar ve sopalarla birbirlerine girdi.

Ceylanpınar Gündem haber sitesi, “Feyyaz Soylu, belediyeye kesilen 3.5 trilyonun yarısını vermeyince Aksaklar belediyeyi basıp Soylu'yu darp ettiler” diye haber paylaştı.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Emniyet Müdürü ve Garnizon Komutanı'nın olayları büyümemesi için ilçeyle temasa geçtikleri belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER