'Ben FETÖ'cüyüm Uçağı Patlatacağım' Diyen Kadının Oğlu Bakın Kim Çıktı!

Geçtiğimiz gün İstanbul-Kıbrıs uçağına binen ve "Ben FETÖ'cüyüm uçağı patlatacağım" diye bağıran kadının polis oğlu geçen ekim ayında gençlere uyuşturucu satarken meslektaşları tarafından suçüstü yakalanan B.D. çıktı

'Ben FETÖ'cüyüm Uçağı Patlatacağım' Diyen Kadının Oğlu Bakın Kim Çıktı!

Geçtiğimiz gün İstanbul- Kıbrıs uçağına binen ve "Ben FETÖ'cüyüm uçağı patlatacağım" diye bağıran kadının polis oğlu tanıdık çıktı. 

UYUŞTURUCU SATARKEN YAKALANMIŞTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde polis memuru olduğunu söylediği oğlu, geçen ekim ayında gençlere uyuşturucu satarken meslektaşları tarafından suçüstü yakalanan B.D. çıktı. Polis memuru B.D., telefonla sipariş veren gençlere uyuşturucu getirdiği anda Mobil Park Polisi tarafından gözaltına alınmıştı. B.D.'nin uyuşturucuyu getirdiği sivil araç da emniyet müdürlüğüne ait çıkmıştı.

'KARNIM BOMBA GİBİ OLMUŞTU'

Nikar D. savcıya verdiği ifadede, “Merdivenden uçağa adım atar atmaz sıkıştım. Bağırsaklarımda gaz sıkışması meydana geldi. Koltuğuma oturdum, sağımda ve solumda erkekler vardı. Midem de bulandı. Lavaboya gitmem gerektiğini, çok sıkıştığımı görevlilere söyledim” dedi. Nikar. D., “Ancak görevliler uçağın pistte hareket etmeye başladığını, biraz sonra uçuşa geçeceğini söyleyerek kalkmama izin vermediler. Tam o sırada arka tarafta kadınların benimle ilgili, ‘şu kadına bakın, FETÖ’cü gibi, ne diye seni uçağa alıyorlar’ gibi sözlerini duydum. O sözleri duyunca iyice sinirlendim. Rahatsızlığımın da etkisiyle kendimden geçmişim. Bombadan bahsettiğimi hatırlamıyorum ancak patlayıcı anlamında söylemedim. Karnım bomba gibi oldu, patlayacağım anlamında söyledim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2019, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER