Binali Yıldırım'dan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin açıklama: Beklenen adım atılıyor

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sedat Peker'in oğlu Erkam Yıldırım ile ilgili iddialarına ilişkin konuştu. Binali Yıldırım, ''Gerekli açıklamaları yaptım. Hukuki yollar açık. Biz de gerekli adımları atacağız'' dedi

Binali Yıldırım'dan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin açıklama: Beklenen adım atılıyor

Sedat Peker, eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'ın Venezuela'ya yaptığı ziyaretle ilgili iddialarda bulunmuştu. Peker, 7. videosunda uyuşturucu ticaretine dair güzergahın kurulmasında ve ticaretin içinde Ekram Yıldırım'ın olduğunu öne sürmüştü.

"GEREKLİ ADIMLARI ATACAĞIZ"

"Muhalefet, yargının harekete geçmemesini eleştiriyor, siz ne söylemek istersiniz?" sorusu üzerine Yıldırım, gerekli açıklamaları yaptığını söyledi. Yıldırım, hukuki yolların da açık olduğunu belirterek, "Hukuki yoldan da hakkımızı arayacağız" diye konuştu.

'ÇELİŞKİ' YORUMLARINA DA YANIT VERMİŞTİ

Binali Yıldırım, oğlu Erkam Yıldırım'ın Venezuela ziyareti ile ilgili iddialar hakkında yaptığı açıklamanın, kendisinden hemen önce açıklama yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram'ın açıklamalarıyla örtüşmediği yorumları üzerine bir açıklama daha yapmıştı. Yıldırım, açıklamalar arasında çelişki olmadığını söylemişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER