Burhan Kuzu'dan flaş özür: "Üzülerek öğrendim"

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun verdiği sözden dolayı Batman'da katıldığı düğünün sahipleri Hüseyin ve Cihan Yaşar’ı ‘terör örgütüne üye olmakla’ suçlayan Burhan Kuzu "özür" diledi. Düğün sahibi Cihan Yaşar, Kuzu’nun ithamlarının ardından dava açacağını söylemişti.

Burhan Kuzu'dan flaş özür: "Üzülerek öğrendim"

AK Parti kurucularından eski milletvekili Burhan Kuzu, ‘terör örgütüne yakın olmakla’ itham ettiği CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar ve ailesinden özür diledi.

Kuzu attığı Tweet’te “Geçtiğimiz hafta sonu İmamoğlu’nun Batman’da katıldığı bir düğünle ilgili yazdıklarım yanlış anlaşılmaya yol açtı. Aldığım bilgilerin hatalı olduğunu üzülerek öğrendim. Yaşar ailesini ve genç çifti üzmek gibi bir niyetim asla yoktur. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Düğün sahibi Hüseyin Yaşar'ın oğlu Cihan Yaşar ise Kuzu'nun özrünü kabul etmedi. Yaşar, yaptığı paylaşımda "Yok öyle! Mahkemede görüşeceğiz." ifadelerini kullandı.

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER