Büşra hemşireyi tehdit eden Süleyman Kaan Altınok gözaltına alındı

Mansur Yavaş'ın aşure gönderdiği hemşireyi tehdit eden Kaan Altınok gözaltına alındı.

Büşra hemşireyi tehdit eden Süleyman Kaan Altınok gözaltına alındı

Ankara Şehir Hastanesi'nde görevli Büşra hemşire, önceki gün Twitter'da, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı etiketleyerek, "Başkanım bana bir tabak aşure gönderebilir misiniz, teşekkür ederim" demişti.

Başkan Yavaş da "Sevgili kızım Büşra, senin nezdinde Şehir Hastanesi'nde çalışan tüm sağlık personelimiz için aşurelerimiz yola çıkıyor. Afiyetle yiyin, iyi ki varsınız" ifadeleriyle Büşra hemşireye cevap verirken, hazırlanan aşureler de Ankara Şehir Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarına gönderilmişti.

Twitter'da bir başka kullanıcı da, Başkan Yavaş'ın açıklamasını paylaşarak, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Büşra hemşirenin iş feshini sonlandırmasını istemiş, ayrıca tehdit ve hakarette bulunmuştu.

Kullanıcının bu paylaşımı sosyal medyada tepki toplarken, 'Büşra hemşire' ise hesabını silmek zorunda kalmıştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ''Sosyal medyada bir hemşireye karşı hakaret ve tehditte bulunan @SKaanaltnok1 rumuzlu hesabın yöneticisi Süleyman Kaan Altınok isimli şahıs, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce gözaltına alınmış olup hakkında adli işlem başlatılmıştır'' denildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER