CHP'li Engin Özkoç'u tekme tokat döven vekilin o isim olduğu iddia edildi!

TBMM'de gerçekleştirilen İdlib oturumda CHP'li Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a söylediği sözler nedeniyle tansiyon yükseldi. Ak Parti ve CHP'li milletvekilleri mecliste tekme ve yumruklarla kavga etti

CHP'li Engin Özkoç'u tekme tokat döven vekilin o isim olduğu iddia edildi!

TBMM'de gerçekleştirilen İdlib oturumda CHP'li Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a söylediği sözler nedeniyle tansiyon yükseldi. Ak Parti ve CHP'li milletvekilleri mecliste tekme ve yumruklarla kavga etti. Bazı milletvekilleri arbede sırasında yere düştü, sandalyeler devrildi.

'Onurlu ol' diyerek kürsüye yürüdü

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, tepkisini dile getirdi ve "onurlu ol" diyerek kürsüye yürüdü. Tansiyonun yükselmesiyle birlikte milletvekilleri, birbirine girdi. Kavga üzerine Genel Kurul'daki görüşmelere ara verildi.

Erdoğan'ı hedef aldı

Engin Özkoç Genel Kurul öncesinde yaptığı basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan açıklamalara imza atmıştı. O açıklamaların ardından Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da bir basın toplantısı düzenlemiş ve tepkisini dile getirmişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 00:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER