Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş Mansur Yavaş talimatı

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçiminde rakip olarak Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı istediğini yazdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş Mansur Yavaş talimatı

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçiminde rakip olarak Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı istediğini yazdı.

"Erdoğan, karşısına Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş’ın çıkarılmasını istiyor ve bekliyor. Bu 2 isimden hangisi karşısında olursa mutlaka kazanacağını hesap ediyor." ifadelerini kullanan Takan'ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

Son günlerde anketler yapmaya başlanınca merak edip saray kaynaklarıma yöneldim. Onlara anket sonuçları ve değerlendirmelerini sormadım. Tayyip Erdoğan’ın karşısında en çok kimi aday olarak görmek istediğini merak ettim. Net isim vererek konuştular. Şöyle bir tablo ortaya çıkıyor;

-Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun tüm ısrarlı açıklamaları ve geliştirdiği yeni stratejilere rağmen kendisinin karşısına aday olarak çıkacağına ufak da olsa bir ihtimal vermiyor.

-Erdoğan, karşısına Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş’ın çıkarılmasını istiyor ve bekliyor. Bu 2 isimden hangisi karşısında olursa mutlaka kazanacağını hesap ediyor." 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER