Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Help Turkey' tepkisi: Artık güçlü bir Türkiye var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATV ve A Haber ortak yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan, son günlerde sosyal medyada gündem olan "Help Turkey" kampanyasına da tepki gösterdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Help Turkey' tepkisi: Artık güçlü bir Türkiye var!

Türkiye'de ortaya çıkan yangınlarla mücadele sürerken sosyal medyada "Help Turkey" etiketi açılmış ve uluslararası anlamda, alevlere karşı dünyanın desteği istenmişti.

ATV ve A Haber ortak yayınında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kötü komşular bizi ev sahibi yaptı. Bu böyle gidiyor, gidecek. Bunlara da kafayı takmanıza gerek yok. Biz bu sahtekarlarla savaşa savaşa buraya geldik. Ne olacak? Hashtag atacakmış da falan. Ne yaparsanız yapın. Biz dimdik ayakta duruyoruz. Yolumuza da devam ediyoruz" dedi.

Erdoğan "Türkiye şu anda imkansız Türkiye değil. Artık güçlü bir Türkiye. Nitekim güvendikleri dağlara da kar yağdı. Çünkü birçok sanatçı bakıyorum, 'Ben katılmıyorum' diyor. Hakikati görenler de hemen elinin tersiyle itiyor. Neden? Ortada güçlü bir Türkiye var." ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER