Cumhurbaşkanı Erdoğan sağlık çalışanlarına alkışlarıyla destek verdi!

3 gün boyunca devam edecek sağlık çalışanlarını alkışla kampyanyasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan sağlık çalışanlarına alkışlarıyla destek verdi!

Koronavirüs salgınına karşı fedakarca görevlerini ifa eden tüm sağlık çalışanları için başlatılan alkış kampanyasına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı.

Sevgiler ve elbette alkışlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Twitter'daki paylaşımında, "Koronavirüs ile mücadelemizin özverili ve fedakar kahramanlarına, her türlü zorluğa ve sıkıntıya göğüs geren tüm sağlık çalışanlarımıza şahsım, ailem ve milletim adına selamlar, sevgiler ve elbette alkışlar..." ifadeleri yer aldı.

Erdoğan, videoda yer alan konuşmasında, "Sağlıkçılarımızın verdiği mücadele her türlü alkışın üstündedir. Kendilerini saygıyla selamlıyoruz. Tüm sağlıkçılarımıza selamlar, sevgiler. Her türlü zorluğa, her türlü bu noktadaki sıkıntıya göğüs geren sağlıkçılarımıza şahsım, ailem, milletim adına selamlar sevgiler." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, elini kalbine götürerek verdiği selamın ardından, "Günün selamı. Sokaklara bu musibeti atlatana kadar çıkmamakta direnelim." dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER