Cumhurbaşkanı Erdoğan "Tam Bana Göre Gençlik Festivali"nde konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde "Tam Bana Göre Gençlik Festivali"nin açılışında konuştu.CHP'ye tepki göstererek "Bunlarda dürüstlük yok. Eğer samimi ve dürüstsen buyur gel anayasa değişikliği yapalım. Yapamazlar, gelemezler. Çünkü dürüst değiller." 

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Tam Bana Göre Gençlik Festivali"nde konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde "Tam Bana Göre Gençlik Festivali"nin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yerel Yönetimler ve Gençlik Projeleri yarışmasında dereceye giren belediye başkanlarına ödüllerini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

Genel merkez gençlik kollarımız bu sene ilk kez oy kullanacak 6 milyon genç başta olmak üzere herkese ulaşma gayretinde.

Başkent millet bahçemiz önümüzdeki 5 gün boyunca 300 etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız sizlerin hayatını kolaylaştıracak, ihtiyaçlarınızı giderecek pek çok yatırım, eser ve hizmeti devreye alıyor.

Gençlerimizin tıpkı seçim gibi seçilme yaşlarını 18'e indirerek sizlere olan güvenimizi gösterdik.

Türkiye'nin istikrarsızlıklarla boğuştuğu bir dönemde İstanbul Belediye Başkanlığı'na giden yolu gençlerimizle beraber çıktık.

TEKNOFEST gençliği maşallah gümbür gümbür geliyor. 'Türkiye Yüzyılı'nı da sizlerle birlikte inşa edeceğiz.

CHP'ye başörtüsü teklifi tepkisi: Bunlar yalancı

Gece yarısı başörtüsüyle ilgili açıklama yapan Bay Kemal, bugün anayasa değişikliğine kabul oyu vermeyiz dedi. Bunlar yalancı yalancı. Bunlarda dürüstlük yok. Eğer samimi ve dürüstsen buyur gel anayasa değişikliği yapalım. Yapamazlar, gelemezler. Çünkü dürüst değiller. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2022, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER