Cumhurbaşkanı Erdoğan, telekonferans yaptığı Çavuşoğlu'nu uyardı!

Cuhmhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlarla gerçekleştirdiği telekonferans sırasında Mevlüt Çavuşoğlu'na "Bu kadar yakın olmamanız lazım. Aradaki farkın en az 1,5 metre olması lazım" diyerek uyardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, telekonferans yaptığı Çavuşoğlu'nu uyardı!

Cuhmurbaşkanı Erdoğan beraberinde İbrahim Kalın ve Fahrettin Altun ile birlikte bakanlarla telekonferans gerçekleştirdi. Erdoğan'ın telekonferans sırasında Dişişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu uyarması dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ile telekonferans ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na "sosyal mesafe" kuralına uyması ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile de el dezenfektanı konusundaki konuşmaları sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal mesafe uyarısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na "Seni çok heyecanlı gördüm" sözleri gülüşmelere neden olurken, Çavuşoğlu da "İlk defa video konferans yapıyoruz, o yüzden heyecanlıyım" diye yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan "sosyal mesafe" uyarısı da yaparken, Çavuşoğlu'nun bakanlığın en büyük ofisi orası olduğunu söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER