Cüneyt Özdemir: 'İstanbul'u İmamoğlu Değil O İsim Yönetiyor'

Deprem bölgesini ziyaret ettikten sonra Erzurum'a kayağa giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sert sözlerle eleştiren gazeteci Cüneyt Özdemir "İstanbul'u ve İmamoğlu'nu Murat Ongun'un yönettiğini söyleyenler var" dedi

Cüneyt Özdemir: 'İstanbul'u İmamoğlu Değil O İsim Yönetiyor'

Türkiye, Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremin yaralarını sarmaya çalışırken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Erzurum'a kayak yapmaya gitmesi tartışmaları da beraberinde getirmişti.

İNSANLAR ORADA CAN DERDİNDE

Olayın yankıları sürerken gazeteci Cüneyt Özdemir, İmamoğlu ile ilgili tartışma yaratacak bir iddia ortaya attı. İstanbul'u ve İmamoğlu'nu Murat Ongun'un yönettiğini öne süren Özdemir, "İnsanlar orada hala can derdinde, aramalar yapılıyor.

16 milyonluk bir şehrin başkanı... Çocuğun, eşin gitsin sen de işinin başında dur. Üstelik sicilinde de İstanbul'u sel götürürken Bodrum'a gitmişliği var. Bunu tabi ben bilmem Murat Ongun daha iyi bilir. İstanbul'u ve İmamoğlu'nu onun yönettiğini söyleyenler var" ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kurumsal iletişim danışmanı Murat Ongun 45 yaşındadır. Uzun yıllar medya sektöründe muhabir, anchorman ve yönetici olarak görevler üstlenmiştir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER