Denetlenen Okul Servislerinde Aranan 946 Kişi Yakalandı

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla denetimlerde artırıldı. Okul servis araçlarında yapılan denetimler sonucu aranan 946 kişinin bulunması akıllarda soru işareti bıraktı.

Denetlenen Okul Servislerinde Aranan 946 Kişi Yakalandı

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul servis araçlarına yönelik denetimlerde sıklaştırıldı. İçişleri Bakanlığı'nın yaptığı açıklamaya göre okul servis araçlarına yapılan denetimlerde çeşitli suçlardan aranan 946 kişi yakalandı, 346 araç ise trafikten men edildi. Okul servis araçlarında yapılan denetimler sonucunda aranan 946 kişinin yakalanması sosyal medyada yankı uyandırdı.

HER OKULUN ÖNÜNE POLİS

İçişleri Bakanlığı'nın 81 ile gönderdiği talimat sonrasında okul önlerinde yapılan denetimler de artırıldı. Birçok okulun önüne polis ekip araçları konuşlanırken herhangi bir olayın çıkmaması içinde gerekli tedbirler alınmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 09:58

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Bu zamanda gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 1 hafta Önce

Okul servisinde arananın işi ne nasıl bir haberse bütun servis sürucüleri nin hepsi sabıkalimi kap kaccı mi

SIRADAKİ HABER