Depremden Sonra Yaptığı Merak Konusu Oldu: 160 Aracın Lastiklerini Patlattı!

Elazığ'da akşam saatlerinde yaşanan 6.8'lik deprem çevre illerden de hissedildi. Diyarbakır Bismil'de bir kişi eline aldığı bıçak ile park halindeki araçların lastiklerini patlattı. Şahsın çevredeki yaklaşık 160 aracın lastiklerini patlattığı belirtildi

Depremden Sonra Yaptığı Merak Konusu Oldu: 160 Aracın Lastiklerini Patlattı!

Elazığ'da akşam saatlerinde yaşanan 6.8'lik deprem çevre illerden de hissedildi. Diyarbakır Bismil'de bir kişi eline aldığı bıçak ile park halindeki araçların lastiklerini patlattı. Şahsın çevredeki yaklaşık 160 aracın lastiklerini patlattığı belirtildi.

KAMERALARA YANSIDI

Fırat ve Tekel mahallelerinde park halindeki araçların önce içine bakan zanlı, ardından yanında taşıdığı bıçağı lastiklere sapladı. Şahsın lastikleri patlatma anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Çevrede yaklaşık 160 aracın lastiğinin patlatıldığı öğrenildi.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Öte yandan sabah saatlerinde lastiklerinin patladığını gören araç sahipleri, kendi imkanları ile söktükleri tekerlekleri tamirciye götürdü. Vatandaşlar, özellikle deprem sonrası yaşanan olayın kabul edilemeyeceğini belirterek yetkililerden zanlının bir an önce bulunmasını istedi. Şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER