Devlet Bahçeli'den Son Dakika Cumhur İttifakı Açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu

Devlet Bahçeli'den Son Dakika Cumhur İttifakı Açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu

Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları; 

Batı’ya karşı fikri kompleksler ister istemez yabancılaşmayı da beraberinde getirmiştir.

Irak, Libya ve Suriye neden perişan haldedir. Biz dert ediyoruz. Çare ve çözüm üretiyoruz. İlmin irfanın kutup yıldızları doğunun batı karşısında bir zamanlar ezici ve açık ara üstünlüğünü de resmetmektedir.

Türk – İslam kudreti yalnız kılıçlarla başarıya ulaşmamış kalemle, kitapla gücüne güç katmıştır.

İstikrarı olmayan sosyal barışı sağlayamayan bir ülkenin kalkınması ve medeniyet pistinden kalkışa geçmesi elbette mümkün değildir.

Hedef hıyanettir. Türk – İslam direnmeli birlik ve dirliği sağlayarak ayağa kalkmalıdır.

Nerede bir kanayan yara varsa orası bulunmalı ve tehditler orada yok edilmelidir. Türkiye’nin emperyal hedefler taşıdığını iddia edenler bize gören zalim piyonlarıdır. Bunlar gitsin terörist Demirtaş’ın tiyatrosunu izlesinler, gitsinler Esed ile yanak yanağa versinler gitsinler CHP ile birlikte kendilerini kanal İstanbul'a atsınlar gitsinler ve bir daha da gelmesinler.

Cumhur ittifakına sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini yaşatacağız. Söz verdik kesinlikle yapacağız. Duruş gösterdik mutlaka riayet edeceğiz. 

Her soruna şifresi çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz. CHP sapıtsa da Türkiye’nin kuyusunu kazmak için çabalasa da buna MHP olarak, Cumhur İttifakı olarak buna müsaade etmeyeceğiz. 

Türkiye makus talihini alt edecektir. Uyuyan dev zalimleri devirecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER