Devlet Bahçeli'den Yalçın'a Başsağlığı Mesajı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu İlteber Turan Yalçın'ın hayatını kaybetmesi sonrasında resmi twitter hesabından duygu dolu mesajlar paylaştı

Devlet Bahçeli'den Yalçın'a Başsağlığı Mesajı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu İlteber Turan Yalçın'ın hayatını kaybetmesi sonrasında resmi twitter hesabından duygu dolu mesajlar paylaştı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli şunları kaydetti:

Cenab-ı Allah’tan niyazım her insanımızı, her vatandaşımızı, ülkemizi ve milletimizi afetlerden, belalardan, kazalardan, cefalardan, ezalardan koruması ve kollamasıdır. Aziz milletime ve Türk-İslam alemine hayırlı Cumalar diliyor, bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.

Evladımızın acısı yalnızca ailesinin değil hepimizin müşterek acısıdır. Elbette hüzün dönemleri bölüşüldükçe zayıflayacak, kasvetli ve kederli günler paylaşıldıkça azalacaktır. Değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın ve ailesinin acısını yürekten paylaşıyorum.

Merhum Turan İlteber evladımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, mekânı cennet olsun diyorum. Başta Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih Yalçın olmak üzere muhterem ailesine ve camiamıza sabır, metanet ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER