Devlet Bahçeli'yi Anlatan İlk İngilizce Kitap Yayımlandı!

Millyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi anlatan ilk ingilizce kitap "Devlet Bahçeli Model in Political Communication: Wise Leadership" yayımlandı

Devlet Bahçeli'yi Anlatan İlk İngilizce Kitap Yayımlandı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin liderliğinin anlatıldığı ilk ingilizce kitap, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilgehan Gültekin ve kardeşi Doç. Dr. Tuba Gültekin tarafından hazırlandı. Akademisyen kardeşler kitapta Bahçeli'nin 300 liderlik özelliğini özgün bir ingilizce ile anlattı. 

TÜRK DİPLOMASİSİ İÇİN BİR MODEL

Küresel sorunların çözüme kavuşturulmasında ve anlaşmazlıkların giderilmesinde uzlaşıcı bir liderliğin önemli olduğunu vurgulayan Prof Gültekin, Devlet Bahçeli liderliğinin, Türk diplomasisi için de önemli bir model olduğunu ifade etti. 

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Bu zamanda gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER