Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cuma günü vereceği müjdeyi önceden söyledi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cuma günü bir müjde açıklayacağını söylemesinden sonra herkes bunun ne olduğunu merak ediyor. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ise Zonguldak açıklarında doğal gaz bulunduğunu ifade etti

Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cuma günü vereceği müjdeyi önceden söyledi!

Dün akşam CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge, programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cuma günü açıklayacağı müjde ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmasında cuma günü vereceği müjdeyle Türkiye'de yeni bir dönemin açılacağını ifade etti. Herkes bu müjdenin ne olduğunu merak ederken Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek müjdeyle ilgili "Zonguldak açıklarında hidrokarbon yatakları, doğal gaz bulunduğunu son bir iki gün içerisinde biz de öğrendik" diye konuştu.

Perinçek, "Cumayı beklemeden programda müjdeler açıklanmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımıza bırakalım müjdeyi ama verilen bilgiler, Zonguldak açıklarında hidrokarbon yatakları, doğal gaz bulunduğunu son bir iki gün içerisinde biz de öğrendik. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız müjdesini kendisi verecektir, o müjdenin ne olduğu konusunda izin verirseniz bir açıklama yapmayalım" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER