Doğu Perinçek'in MOSSAD iddiası canlı yayına damga vurdu! Sedat Peker'den yanıt gecikmedi

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, dün akşam katıldığı canlı yayında son dönemde ortaya attığı iddialarla tartışma yaratan Sedat Peker'in MOSSAD'ın avucunda olduğunu iddia etti

Doğu Perinçek'in MOSSAD iddiası canlı yayına damga vurdu! Sedat Peker'den yanıt gecikmedi

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk ekranlarında "Kübra Par ile Açık ve Net" programının canlı yayın konuğu oldu. Perinçek, "Açıklamalara baktığınız zaman arkasında CIA'i ve MOSSAD'ı görmemek mümkün değil. Sedat Peker MOSSAD'ın avucunda" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'in Türkiye'yi hedef alan açıklamalarına ilişkin konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, kamuoyunda söylendiği gibi bir suç örgütü liderinin yaptığı açıklamalar olmadığını, Peker'e açıklamaların birileri tarafından yaptırıldığını söyledi.

Sedat Peker'in Balkanlar'dan Dubai'ye uzanan kaçış rotasının tesadüf olmadığını belirten Perinçek, "Bakın şu anda nerede o suç örgütü lideri? Dubai'de. Yarın Aydınlık'ta bütün ayrıntısıyla okuyabilir kamuoyu MOSSAD'ın avucunda. Peki Dubai'ye nasıl gitmiş? Balkanlar, ondan sonra Fas, Fas'tan Dubai. Bir suç örgütü liderinin becerebileceği iş değil bunlar. Yaptığı açıklamaların hepsine bakıyoruz, orada hedef hakikaten Türkiye" şeklinde konuştu.

SEDAT PEKER TWITTER'DAN YANIT VERDİ

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker ise Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in kendisiyle ilgili iddialarına Twitter hesabından yanıt verdi. Peker, "Sayın Doğu Perinçek, benim CIA'nın MOSSAD'ın elinde olduğum çok komik. Ancak sizin saplantılı Çin hayranlığınız bir gerçek. AK Parti'ye destek veriyorum diye beni eleştiren siz, şu an benim yerime geçtiniz. Siz destek veriyorsunuz. Bunu da CIA veya MOSSAD MI organize etti?" ifadelerini kullandı.

İşte Peker'in o paylaşımı;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER