Ekrem İmamoğlu Tatilinde Seyma Subaşı Detayı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kar tatilini kimin duyurduğu ile ilgili çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı.

Ekrem İmamoğlu Tatilinde Seyma Subaşı Detayı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun çok tartışılan kar tatilini kimin duyurduğu ile ilgili çarpıcı bir detay ortaya çıktı.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında konuyu şöyle açıkladı:

İmamoğlu, “Sosyal medyada gündeme gelmese ben duyurma taraftarı değildim” deyince sosyal medyada kimlerin paylaşım yaptığını incelemeye başladım.
İlk paylaşımı Kübra Açıl yapmış.

Sosyal medyada oldukça etkin, paylaşımları takip edilen bir isim Kübra Açıl. Onun paylaşımı tek başına dahi çok etkili oluyor. İmamoğlu’nu sevenler de birlikte fotoğraf çektirip şahsi hesaplarından yayınlamışlar.

Ancak Kübra Açıl’ın bir özelliği var. Hem ilk paylaşımı yapmış hem de çok takipçisi var. Ayrıca sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın ablası.

Zaman zaman benzerlikleri nedeniyle Şeyma Subaşı ile karıştırıldıkları yönünde yorumlara konu olmuşlar. Bir süre birlikte voleybol oynadıkları, Şeyma’nın ablasının pasörlüğünü yaptığı yönünde haberler var.

Acun Ilıcalı ve Ekrem İmamoğlu metaforlarını neden yaptım

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan boşanması sırasında aldığı yüksek tazminat ve nafaka ile günlerce konuşulmuştu. “Şeyma, Acun’u yaktı” yorumlarına neden olmuştu.

Acun Ilıcalı, Erzurumluluğu ile bilinen ve bunu da her fırsatta dile getiren bir isim.

Bir anlamda Erzurum’la özdeşleşen ünlülerden biri...

Şeyma Subaşı’nın aldığı yüksek nafaka ile “yaktığı” Acun Ilıcalı, Erzurumlu olunca...

Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’da tatil yaptığını duyuran Kübra Açıl, Şeyma Subaşı’nın ablası olunca...

“Erzurum” üzerinden bir metafor yaptım.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER