Erdoğan, açılışını yaptığı Konya Şehir Hastanesi'ni beğenmedi: 'Bunu hemen düzeltelim'

Konya Şehir Hastanesi'nin açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çevre düzenlemesini beğenmeyince yüklenici firmanın yöneticisine "Peyzaj ve çevre düzenlemesinde eksiğimiz var. Bunu acilen giderelim" talimatı verdi

Erdoğan, açılışını yaptığı Konya Şehir Hastanesi'ni beğenmedi: 'Bunu hemen düzeltelim'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Konuşmasında Konya'ya 4 farklı proje daha kazandıracaklarını belirten Erdoğan, hastanenin geniş açıdan görüntüsü ekrana gelince çevre düzenlemesini beğenmediğini ifade etti.

Yüklenici firmanın yöneticisine canlı yayında çağrıda bulunan Erdoğan, "Peyzaj ve çevre düzenlemesinde eksiğimiz var. Bunu acilen giderelim" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"Konyalılarla ayrı bir gönül muhabbetimiz var. Bugün hasret gidermenin yanında 5 ayrı yatırımı da şehrimizin hizmetine sunmak için buradayız.

Sağlık alanında yaptığımız hizmetlerin zirve noktasına ulaşan şehir hastanelerimizden en büyüklerinden birini Konya'da inşaa ettik.

Hastane 838 yataklı olarak planlanmıştı ancak bu kapasitenin az olduğunu görerek hastanemizin yatak sayısını 1250'ye çıkarttık. Sanayisiyle tarımı ile hizmetler sektörü ile ülkemizin parlayan yıldızı Konya bu yatırımlarla çok daha büyük atılımlara hazırlandığını göstermiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER