Erdoğan'dan Ahmet Davutoğlu'nun Partisi İçin İlk Yorum Geldi!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi için ilk yorumunu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Davutoğlu'nun muhalif dili hemen benimsemesiyle ilgili olarak "CHP ağzıyla konuşuyorlar açıklamasında bulundu

Erdoğan'dan Ahmet Davutoğlu'nun Partisi İçin İlk Yorum Geldi!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi için ilk yorumunu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Davutoğlu'nun muhalif dili hemen benimsemesiyle ilgili olarak "CHP ağzıyla konuşuyorlar" açıklamasında bulundu.

MUHALİF DİLİ BENİMSEDİ

Gazeteci yazar Abdulkadir Selvi'ye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın çevresine, yeni kurulan partiyle ilgili olarak "CHP ağzıyla konuşuyorlar" dedi. Erdoğan'ın bu sözleri sarf etmesine sebep olan olay ise başta Şehir Üniversitesi tartışmaları olmak üzere eski yol arkadaşlarının muhalif dili benimsemeleri.

SAADET PARTİLİLERDEN DE OY ALDI

Selvi yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2000'li yılların başında siyasette yol ayrımına düştüğü Necmettin Erbakan hakkında hiç olumsuz yorum yapmadığına da vurgu yaptı. Erdoğan'ın eski hocasına karşı vefalı davrandığını belirten Selvi, Erdoğan'ın bu yüzden Saadet Partililer'den oy aldığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER