Erdoğan'dan çok net ifadeler: İstifasını istedi!

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında önemli bir açıklamada bulundu. Selvi, "Erdoğan, çok net ifadelerle Engin Yıldırım’ın artık o koltukta oturamayacağını işaret etti, istifasını istedi" dedi

Erdoğan'dan çok net ifadeler: İstifasını istedi!

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında önemli bir açıklamada bulundu. Selvi, "Erdoğan, çok net ifadelerle Engin Yıldırım’ın artık o koltukta oturamayacağını işaret etti, istifasını istedi" dedi.

Selvi'nin yazısının ilgili bölümü ise şöyle;

Cumhurbaşkanı Erdoğan grup konuşmasında Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım’ın neden olduğu tartışmaya değinmedi. Çıkışta gazetecilerin sorusu üzerine açıklama yaptı. Erdoğan, çok net ifadelerle Engin Yıldırım’ın artık o koltukta oturamayacağını işaret etti, istifasını istedi.

“Çok arzu ediyorsan bu işi istifa edersin, gelirsin siyasetin içerisine girersin” dedi. Krizin çözümü için Anayasa Mahkemesi’ni adres olarak gösterdi.

Bir gece önceden başlayarak krizin adım adım tırmandığı saatlere tanıklık ettik. Dün Anayasa Mahkemesi toplantı halindeyken kulağımız oradan gelecek haberlere çevrilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER