Erdoğan gençlere seslendi: Sosyal medya illüzyonlarıyla sizi yönlendirmelerine izin vermeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerinde 6 milyon gencin ilk defa sandığa gideceğine dikkati çekerek, “Özgür iradeleriyle oy kullanacaklar. Sosyal medya illüzyonlarıyla, altı boş vaatlerle kimsenin sizin yönlendirmesine izin vermeyin.” ifadeleriyle gençlere seslendi.

Erdoğan gençlere seslendi: Sosyal medya illüzyonlarıyla sizi yönlendirmelerine izin vermeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya’da Serdivan Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye Gençlik Buluşması” programına katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Ülkemizin umudu genç kardeşlerim. Gözümüzün nuru genç kardeşlerimizi muhabbetle selamlıyorum. Ülkemin tüm gençlerine selam gönderiyorum.

2023'e giderken ebedi ve ezeli kardeşliği yeniledik ve şimdi sizlerle birlikteyiz.

“8 AY SONRA BİRİLERİNİ DELİ EDECEKSİNİZ”

8 ay sonra siz (gençler) birilerini deli edeceksiniz. Salonlara sığmayan muazzam coşkunuz için şükranlarımı sunuyorum. Son 1.5 senede ülkemizin dört bir yanında, 25 Gençlik Buluşması yaptık.

Bir kısmını Ankara'da Millet Kütüphanesi'nde gerçekleştirdik. Adana'da 100 bini aşkın gencimizle kucaklaştık. Samsun'da Teknofest'te gençlerimizle ufuk turundaydık.

2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerimizle bir aradayız. Her seçim önemlidir ama gençlerimiz için ilk defa oy kullandıkları seçimler daha önemlidir. Bugün Genel Merkezimizin yürüteceği bir kampanya başlatıyoruz.

Adını 'İlk Oyum Erdoğan'a, ilk oyum AK Parti'ye' kampanyasının başlangıç yeri bu salondur.

Başkan Erdoğan gençlerle buluştu! Damga vuran pankart


“KİMSENİN SİZİN YÖNLENDİRMESİNE İZİN VERMEYİN”

2023 seçimlerinde 6 milyon gencimiz ilk defa sandığa gidecek. Özgür iradeleriyle oy kullanacaklar. Sosyal medya illüzyonlarıyla, altı boş vaatlerle kimsenin sizin yönlendirmesine izin vermeyin.

Türkiye'nin geleceğini zihni ve bedeni esir edilmiş mankurtlara değil, ancak fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, ufku açık gençlere emanet edebiliriz.

“GENÇLERİMİZE YÖNELİK BÜYÜK BİR GÖNÜL SEFERBERLİĞİNE ÇIKIYORUZ”

Seçime kadar kesintisiz devam edecek bir kampanya ile 81 vilayetimizin tamamındaki gençlerimize yönelik büyük bir gönül seferberliğine çıkıyoruz.

"Sadece son 1,5 senede ülkemizin dört bir yanında 25 gençlik buluşması yaptık." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

"Bunların bir kısmını Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Millet Kütüphanesi'nde gerçekleştirdik. Şehir ziyaretlerimizde gençlerimizle bir araya gelmeye özel önem veriyorum. İstanbul'un fethini, Yeşilköy'de yarım milyonun üzerinde kardeşimizle birlikte kutladık. Adana'da 81 vilayetimizden gelen 100 bini aşkın gencimizle kucaklaştık. Önceki hafta Samsun'da TEKNOFEST Karadeniz'de yine gençlerimizle muhteşem bir ufuk turundaydık. Nereye gidersek gidelim gençlerimizin dinamizmine şahit oluyoruz. Bugün de Sakarya'da 2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak siz gençlerimizle bir aradayız."

“GENÇLERİMİZİ MODERN ÇAĞIN KÖLELERİ HALİNE GETİREMEYECEKSİNİZ”

Gençlerimizi rahat bırakın, gençlerimize yalan söylemeyin, karamsarlık aşılamayın, gençlerimizi modern çağın köleleri haline getiremeyeceksiniz.

Türkiye'nin geleceğini zihni ve bedeni esir edilmiş mankurtlara değil, ancak fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, ufku açık gençlere emanet edebiliriz." ifadesini kullanarak, "Seçime kadar kesintisiz devam edecek bir kampanya ile 81 vilayetimizin tamamındaki gençlerimize yönelik büyük bir gönül seferberliğine çıkıyoruz." şeklinde konuştu.

Sosyal konut kampanyamıza kulp takmak için akıl almaz iftiralara başvurdular, hiçbirine kulak asmadık.”

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2022, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER