Farklı Partilerde Görev Yapan 5 Belediye Başkanı Ak Parti'ye Geçti!

Meclis'te Ak Parti grubuna konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasının ardından farklı partilerde görev alan 5 belediye başkanının Ak Parti'ye geçtiğinin müjdesini verdi. Erdoğan, Ak Parti'ye geçen belediye başkanlarına rozetlerini taktı

Farklı Partilerde Görev Yapan 5 Belediye Başkanı Ak Parti'ye Geçti!

Meclis'te Ak Parti grubuna konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasının ardından farklı partilerde görev alan 5 belediye başkanının Ak Parti'ye geçtiğinin müjdesini verdi. Erdoğan, Ak Parti'ye geçen belediye başkanlarına rozetlerini taktı.

AK Parti'nin TBMM'deki Grup Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde gerçekleşti. Burada bir konuşma gerçekleştiren Erdoğan, gündeme dair önemli açıklamalarda da bulundu.

DENİZ BAYKAL'A TEŞEKKÜR ETTİ

Konuşmasının başında CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a teşekkür eden Erdoğan, "CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a da Libya ile ilgili gösterdiği devlet adamlığı tavrı için teşekkür ederim" dedi.

ERDOĞAN ROZETLERİNİ TAKTI

AK Parti adına günün sürprizi ise Erdoğan'ın konuşmasının ardından geldi. Erdoğan konuşmasının sonunda "AK Parti'ye katılmak isteyen belediye başkanlarımız var" dedi. Toplantıda AK Parti'ye katılım töreni gerçekleşti ve 5 belediye başkanı AK Parti'ye geçiş yaptı. Erdoğan bu isimlere rozetlerini bizzat taktı.

İşte AK Parti'ye katılan belediye başkanları:

1- İYİ Parti'den Kayseri'nin İncesu Belediye Başkanı Mustafa Hilmi

2- Saadet Partisi'nden Osmaniye'nin Hasanbey İlçesi Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu

3- CHP'den Osmaniye'nin Düziçi İlçesi Belediye Başkanı Doğan Öztürk

4- (Bağımsız) Elazığ Keban İlçesi Belediye Başkanı Fethiye Atlı

5- (Bağımsız) Erzurum'un Olur ilçesi Sıddık Demircan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER