Fatih Portakal, bakanlığı emniyete şikayet etti

Fatih Portakal'ın İzmir Seferihisar'daki mülkü hakkında kaçak yapı olduğuyla ilgili tartışmalar yaşanmış ancak herhangi bir kaçak yapı bulunmamıştı. Portakal ise "evimin üstünde drone uçuruyorlar" diyerek rahatsızlığını dile getirmişti

Fatih Portakal, bakanlığı emniyete şikayet etti

İzmir'in Seferihisar ilçesinde, gazeteci Fatih Portakal'ın eşi Armağan Portakal tarafından 2015 yılında kurulan çiftlikte, kaçak yapılaşmaya gidildiği şikayeti üzerine Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı. Yapılan ilk incelemede kaçak yapıya rastlanmazken, soruşturma hala sürüyor.

Gazeteci Portakal konuyla ilgili bugün yeni bir açıklamada bulunarak, "Geldiğimiz nokta şu: yandaş medya bugün 40 m2 lik park yerinin yıkılacağını duyurdu; 'Rapora ulaştık' deniyorsa 'sızdırılmış' demektir. Biz istedik alamadık! İncelemeyi yapanlar bile şaşkındır herhalde" dedi. 

Evinin üstünde drone uçurulup özel mülkünün dikizlendiğini belirten Portakal Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı da dahil olmak üzere ilgililer hakkında Emniyet'e şikayette bulunduğunu söyledi.

"Evimin üstünde drone uçurup özel mülkü dikizlemekten emniyete şikayetimizi yaptık. Bunun bir hukuki süreci olacak. Bir hukuki süreç de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı için olacak. Kişisel verilerim nasıl ve kim tarafından sızdırılmıştır? Suç değil midir? Murat Kurum umarım ilgilenirsiniz."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER