Fotoğraf karesinden çıkarılan Muharrem İnce'den CHP'ye skandal sözler!

Muharrem İnce, SÖZCÜ yazarı Bekir Coşkun'un cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana çekilen fotoğraftan çıkarılmasına büyük tepki gösterdi

Fotoğraf karesinden çıkarılan Muharrem İnce'den CHP'ye skandal sözler!

CHP’li Muharrem İnce, Sakarya ve Kocaeli’de ziyaretler gerçekleştirdi. İnce, gazetecilere yaptığı açıklamada, SÖZCÜ yazarı Bekir Coşkun’un cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu’yla yan yana durduğu fotoğrafın kesilerek, partinin internet sitesine konulmasına tepki gösterdi:

Muhalefet büyümüyor küçülüyor

– O fotoğrafı çeken, fotoğrafın CHP’nin resmi sitesinde yayınlanmasına izin verenlere teşekkür ediyorum. Partide bölücü kimmiş herkes görmüş oldu. Evet, partide bölücüler var. Onların da kim olduğunu, o fotoğrafı yayan kişi, çeken kişi, ona onay veren kişiye bölücülerin kim olduğunu gösterdiği için teşekkür ediyorum.

– Muhalefet büyümüyor, küçülüyor. “Bizi Saray karıştırıyor. Bize müdahale ediyorlar” şeklinde bir tavır koyuyorlar. CHP’nin bir yetkilisi “Ben Atatürk demem” diyor, bunu kim söyletiyor. Kurultayın yetki vermediği kişiler, seçmediği kişiler aynı göreve iki satır yazıyla atanıyor, bunu kim yapıyor?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER