Hamza Yerlikaya'dan sahte diploma iddialarına cevap

AK Parti eski milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya'nın sahte lise diploması kullandığının iddia edilmesinin ardından ilk kez konuştu

Hamza Yerlikaya'dan sahte diploma iddialarına cevap

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, eski AK Parti milletvekili Hamza Yerlikaya, sahte diploma kullandığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Yerlikaya, sosyal medyadan, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un, “Doktoralı gençlerimiz bile işsizlikten evde otururken, lise diplomasının sahte olduğu mahkeme kararıyla tespit edilen Sarayzade Hamza Yerlikaya devletten 4 maaş almaya devam ediyor” ifadelerine şu şekilde cevap verdi:

- CHP’deki taciz ve tecavüz olaylarının üzerini kapatmak için her gün farklı bir yalana sarılarak iftira ve yalan kampanyası düzenliyorsunuz. 

- Kaset kumpası mimarları!! Bu yazdıklarını ispat et edemezsen adisin, alcaksın, müfterisin, bilesin. Hodri meydan.

- Tasması kimin elinde olduğu belli olmayan @enginozkoc ! Şimdi iyi dinle; eğer benim diplomasız olduğumu ve 4 maaş aldığımı ispat edersen ben herkesten özür dileyip siyaseti bırakıyorum. Aksi durumda sen ne yapacaksın? İspat edemezsen milletvekilliğinden istifa edecekmisin. Hodri meydan.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER