İBB meclisinde tepki çeken anlar: İstiklal Marşı'nda ayağa kalkmadılar!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Mart ayındaki meclis toplantısı bugün gerçekleşti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, mecliste İstiklal Marşı'nı okuduğu sırada CHP'li meclis üyelerinin ayağa kalkmadığı görüldü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Mart ayındaki meclis toplantısı bugün gerçekleşti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, mecliste İstiklal Marşı'nı okuduğu sırada CHP'li meclis üyelerinin ayağa kalkmadığı görüldü. Bazı meclis üyelerinin de telefonlarıyla ilgilendiği anlar kameralara yansıdı.

'Saldırıyı şiddetle kınıyoruz'

İdlib'de 34 askerimizin şehit edilmesiyle ilgili konuşmasına başlayan Göksu, "Acımız büyüktür, milletimizin başı sağ olsun. Bu alçak ve menfur saldırıyı İBB Meclisi'nde bulunan parti grupları olarak şiddet ve nefretle kınıyoruz.

Askerlerimize yapılan saldırılara mukabele hakkımız mahfuz kalmak şartıyla, bölgede yaşanan insani dramlara mani olmak için uluslararası hukukun desteği ile siyasi yöntemlerle olması gerektiğini ifade ediyoruz" dedi.

Telefonlarıyla ilgilendiler

Konuşmasının ardından İstiklal Marşı'nı okuyan Göksu, İstiklal Marşı'nı okumaya başladığı sırada CHP'li meclis üyelerinin ayağa kalkmadığı ve telefonlarıyla ilgilendiği görüldü. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 22:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER