İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan flaş tam kapanma açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ağrı'daki güvenlik toplantısında tam kapanma süreci hakkında konuştu. Soylu, "Hep birlikte bu mücadeleden başarıyla çıkacağız. Çalışma muafiyeti olanlar sorun yaşamaz" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan flaş tam kapanma açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ağrı'daki güvenlik toplantısında 2. gününe girilen tam kapanma süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, çalışma muafiyeti olanların bu süreçte sorun yaşamayacaklarını belirterek, şunları söyledi:

"Bir arkadaşımı dün koronavirüsten kaybettim. Çocukluğumuzdan beri beraberiz. Bu işin telafi edilebilecek bir tarafı olsa, hep birlikte telafi edelim. 1.5 yıldan beri çocuklar okula gidemiyor, camilerde saf düzenimiz değişti. Bunun hala tezviratını yapanlar var. Yapmayın artık.

Çocukarımız üniversiteye gidemedi. Bir tecrübemiz oldu. Bilim Kurulu'nun tecrübeleri oldu. Hakikaten yapmayın ya. Allah razı olsun vatandaşımızdan, hep birlikte bu mücadeleden başarı ile çıkacağız. Önce sabır, sonra bayram... Tedbirlere uyalım, çocuklarımız okula rahat gitsinler."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER