Iraklı Sığınmacıdan Şehit Ömer Halisdemir'in Anıtına Büyük Saygısızlık!

Fethullahçı Terör Örgütü tarafından 15 Temmuz'da yapılan darbe girişiminde hain kurşunla şehit düşen Şehit Ömer Halisdemir'in anıtına, Iraklı bir sığınmacı şok sözler söyledi. Şehit Halisdemir anıtına karşı konuşan sığınmacının sözleri sosyal medya büyük yankı uyandırarak tepkilere neden oldu

Fethullahçı Terör Örgütü tarafından 15 Temmuz'da yapılan darbe girişiminde hain kurşunla şehit düşen Ömer Halisdemir'in anıtına, Iraklı bir sığınmacı şok sözler söyledi. Şehit Halisdemir anıtına karşı konuşan sığınmacının sözleri sosyal medya büyük yankı uyandırarak tepkilere neden oldu.

'SEN SOĞUKTA BEKLE'

Nerde kaydedildiği bilinmeyen görüntülerde, anıta karşı ciddiyetsiz tavırlarla Arapça konuşan kişi için binlerce kişi, bu saygısızlığı yapanların bir an önce bulunmasını talep etti. Skandal videoya ise tepkiler çığ gibi büyüdü. Iraklı sığınmacı, Halisdemir'in heykelinin karşısına geçerek, "Sen soğukta bekle, ben gezmeye gidiyorum. Hâlâ aynı fikirde misin?" dedi. 

ÖZÜR VİDEOSU YAYINLADI

Aradan geçen zamanın ardından Irak uyruklu şahıs, yine aynı anıt önüne giderek bu kez özür videosu çekti. Şehit Ömer Halisdemir'in elini öpen Iraklı, sonrasında anıt arkasında bulunan Türk bayrağını da öptü.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER