İstanbul'da Büyükçekmece Açıklarında Deprem!

Kandilli Rasathanesi'nden alınan son bilgilere göre İstanbul Büyükçekmece'ye bağlı Gürpınar açıklarında deprem meydana geldi. Saat 12.52'de gerçekleşen depremin büyüklüğü ise 2.2 olarak hesaplandı

İstanbul'da Büyükçekmece Açıklarında Deprem!

Kandilli Rasathanesi'nden alınan son bilgilere göre İstanbul Büyükçekmece'ye bağlı Gürpınar açıklarında deprem meydana geldi. Saat 12.52'de gerçekleşen depremin büyüklüğü ise 2.2 olarak hesaplandı. 

MARMARA DENİZİNDE MEYDANA GELDİ

Boğaziçi Üniversitesi'ne bağlı kandilli rasathanesi ve AFAD'ın son deprem verilerine göre Marmara Denizi Büyükçekmece açıklarında öğlen saatlerinde bir deprem meydana geldi. 21.8 kilometre derinlikte gerçekleşen depremin büyüklüğü ise 2.2 olarak ölçüldü. 12.52 saatinde yaşanan deprem halk tarafından hissedilmezken 'Büyük İstanbul Depremi'ne etki edip etmeyeceği de merak konusu.

26 EYLÜL'DE SALLANMIŞTIK

26 Eylül günü Silivri açıklarında meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki deprem ile İstanbul adeta son uyarısını almıştı. Orta ölçekte sayılabilecek bu depremde bile çoğu operatör sistemi çökmüş, insanlar birbirlerine ulaşmakta güçlük yaşamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER