İstanbul'da Taksici Kavgası: Ortalık Savaş Alanına Döndü!

İstanbul Esenyurt'ta taksiciler arasında yer tartışması yaşanıyordu. Sabah saatlerinde tartışma silahlı kavgaya dönüştü. 2 kişi yaralandı, kavga hastanede de devam etti.

İstanbul'da Taksici Kavgası: Ortalık Savaş Alanına Döndü!

Olay, Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı üzerinde bulunan bir taksi durağında meydana geldi. Taksi durakları arasında bir süredir yer tartışması yaşanıyordu.

TAŞLI SOPALI KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Sabaha karşı tartışma silahlı, taşlı ve sopalı kavgaya dönüştü. Olay yerine gelen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafları yatıştırdı.

2 KİŞİ SİLAHLA YARALANDI

Sabah saatlerinde tekrar toplanan taksiciler rakip durağın taksilerine ve durağına saldırdı. Saldırı sonucu 2 kişi silahla yaralandı. Yaralılardan birisinin sırtından mermi girişi olduğu öğrenildi.

CAMLARA KALDIRIM TAŞIYLA SALDIRDILAR

Kavga sırasında durak etrafında bulunan 2 taksinin camlarının kaldırım taşı ile kırıldığı görüldü. Araçlar kullanılamaz hale geldi. Olay yerinde tedbir amaçlı bulunan polis ekibi destek ekiplerin de gelmesiyle tarafları yatıştırdı.

HASTANEDE DE RAHAT DURMADILAR

Yaralı 2 kişi için devlet hastanesi aciline giden taraflar burada da ortalığı karıştırdı. İhbar üzerine hastaneye giden polis, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Öte yandan, yaralıların tedavisi devam ederken polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER