İYİ Parti'de istifa depremi: Ak Parti'ye geçtiler!

31 Mart yerel seçimlerinde Erzurum'da meclis üyesi seçilen iki isim, İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye geçiş yaptı

İYİ Parti'de istifa depremi: Ak Parti'ye geçtiler!

Erzurum'un Palandöken ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti'den seçilen 2 meclis üyesi, istifa ederek AK Parti'ye katıldı.

'Hizmetler katalanarak sürecek' 

Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Güçlü ve çok muhkem bir yapımız var partimize katılan kardeşlerimizle beraber bu yapı çok daha iyi yerlere gidecek. Birlikte hizmetlerimizi katlayarak yürüteceğimizi düşünüyorum. 

'Ak Parti özel bir yuva'

Palandöken ilçe teşkilatımıza ve Palandöken Belediye Başkanımıza özellikle teşekkür ediyorum. Bir yıllık zaman zarfında güzel arkadaşlık yapmışlar ki, güzel birliktelik kurmuşlar ki arkadaşlarımız bizim partimize gelmek istediler. Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Başkanımıza da teşekkür ediyorum.

Erzurum basını eskiden beri nitelik ifade eden bir yapıdır, bu töreni de bu bağlamda aktarıp katkıda bulunacaklardır. Sayın Cumhurbaşkanımız her grup toplantısında AK Parti'nin özel bir yuva şeklinde olduğunu söylüyor ve burada bölücü yıkıcı olmamak kaydıyla herkesin yer bulabileceğini vurguluyor.

Ben de onu temsilen İYİ Parti'den AK Partimize geçen kardeşlerime hayırlı olsun diyorum ve herkesi partimize davet ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER