İYİ Partili Aylin Cesur'dan inanılmaz sözler! AK Parti'den tepki

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Burdur'da yaptığı konuşmada "Attıkları temelleri çekeriz, Salda’nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz” dedi. Buna AK Partli Mehmet Muş tepki gösterdi

İYİ Partili Aylin Cesur'dan inanılmaz sözler! AK Parti'den tepki

Burdur'da İYİ Parti 2. Olağan Kongresi'nde bir konuşma yapan İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un yaptığı konuşma şaşkınlık yarattı.

Cesur, şunları söyledi:

- Biz o betonları oradan sökeriz, attıkları temelleri çekeriz, Salda Gölü'ne yaptıkları, kıydıkları her şeyin hesabını Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz ve hesabını sorarız…

- Biz bunu sizlerle yaparız. Biz bunu Koca Ali'lerle yaparız. Orada Şarkikaraağaç ilçe başkanım var, Şarkikaraağaç'ta cebirle yaparız. Çavdır'da Müzeyyen hanımla yaparız. Ama biz bunu yaparız. Sizlerle yaparız..

Bunun üzerine  Twitter hesabından açıklama yapan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İYİ Parti milletvekilinin kullandığı ahlaksız üsluba bakar mısınız? Biz dinlerken utandık, o bu sözleri söylerken utanmamış! Ne diyelim! İlla Edep İlla Edep" ifadelerini kullandı."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER