İyi Parti'li Aylin Cesur'un şehit cenazesinde yaptığı büyük ayıp ağızları açık bıraktı!

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur da İdlib’de şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in Afyonkarahisar’daki cenaze törenine katıldı. Ancak Cesur’un cenaze namazı kılınırken kameralara takılan görüntüleri, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur da İdlib’de şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in Afyonkarahisar’daki cenaze törenine katıldı.

Ancak Cesur’un cenaze namazı kılınırken kameralara takılan görüntüleri, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Twitter'da gündem oldu

Twitter’dan en üst sıralara yükselen “#FotoğrafınBatsın” hashtag’ini tweet’lerine ekleyen kullanıcılar çeşitli ifadelerle tepkilerini gösterdiler.

'Azıcık Allah'tan kork'

Cesur’un da Twitter hesabından cenaze töreninden fotoğraf paylaştığı görüldü.

Tweet’ine “Dinar’da Şehit Yüzbaşımız Süleyman Şahin’i babasıyla Hakk’a uğurlarken; bizimle aynı yere bakmıyorsan da azıcık Allah’tan kork be arkadaş..” notunu düşen Cesur, askerlerin şehit Şahin’in tabutunu taşıdığı sırada dua ederken görülüyor.

2 yaşında kızı vardı

Suriye’deki saldırıda şehit olan Yüzbaşı Şahin, Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin cenazesi helallik alınması için son defa evine getirilirken, Şahin’in 2 yaşındaki kızı Yasemin, babasının tabutunun başında yer aldı. Anne Arzu Şahin ise “Sarı kuzum” diyerek ağladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 22:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem
Cem - 3 yıl Önce

E Namaz bitmeden! elde ters olunca namaz da niyaz da olmadı gibi teyzem

SIRADAKİ HABER