İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan büyük tepki toplayan hareketi sonrası bakın ne yaptı!

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan, arkadaşlarının yanına yetişmek için kuralları ihlal ederek çakar ve sirenli araçla emniyet şeridini ihlal etti. Görüntülerin sosyal medyada hızla yayılmasının ardından büyük tepki toplayan Türkkan, sosyal medya hesabını kapattı

İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan büyük tepki toplayan hareketi sonrası bakın ne yaptı!

Yılbaşında evinde verdiği "zenneli" parti ile gündeme gelen İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın modacı kızı Dilara Türkkan, çakarlı bir araçla emniyet şeridinden hızla gittiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medyada binlerce kişinin duruma tepki göstermesi sonrasında Türkkan, sosyal medya hesabını kapattı.

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın modacı kızı Dilara Türkkan, çakar takılı bir araçla emniyet şeridinde hızla giden bir araç içerisinden çekilen videoyu Instagram hesabından paylaşıp, "Geliyorum" yazısı ile paylaştı. Türkkan, trafik kurallarının hiçe sayıldığı görüntülerin ardından, arkadaşları ile olan fotoğrafını "Yetişirim demiştim" yazısı ile paylaştı.

Türkkan'ın paylaşımı sosyal medyada gündeme oturdu. Binlerce kişi Türkkan'ın paylaşımlarını kendi hesaplarından paylaşarak duruma tepki gösterdi. Gelen tepkiler üzerine Dilara Türkkan paylaşım yaptığı sosyal medya hesabını kapattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER