Kadın Kolları Başkanı öyle bir şey söyledi ki! Erdoğan da şaşırdı: Haşa, Haşa!

AK Parti 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı video konferans sistemiyle gerçekleştirildi. Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir'in sözleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da şaşırttı

AK Parti 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı video konferans sistemiyle yapıldı. 

90 nokta ve 378 kişi ile yapılan en geniş katılımlı video konferans olma özelliği taşıyan toplantıya Erdoğan, Tarabya’daki Huber Köşkü’nden bağlandı.

Çorum’dan da toplantıya AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

Koronavirüs tedbirlerinin konuşulduğu toplantıya Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir damga vurdu. Demir, bakın ne söyledi:

“Hani bir kadının sözü vardı. Rabbim ömrümüzden alsın ömrünüze versin diye. Kızmayın sakın, ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen vazgeçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke kadar önemlisiniz."

Bu sözlere şaşıran Erdoğan ise “Haşa. Haşa.  Allah onları en güzel şekilde yetiştirmeyi nasip etsin” diyerek karşılık verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER