Kanal İstanbul İçin Referandum Yapılacak Mı Sorusuna Ak Parti'den Yanıt!

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, Kanal İstanbul için referandum yapılacak mı sorusunu açıklık getirerek, "Büyük projeleri halka soralım diye bir eylem olmaz" açıklamasında bulundu

Kanal İstanbul İçin Referandum Yapılacak Mı Sorusuna Ak Parti'den Yanıt!

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, Kanal İstanbul için referandum yapılacak mı sorusunu açıklık getirerek, "Büyük projeleri halka soralım diye bir eylem olmaz" açıklamasında bulundu.

'MUHALEFETİN AMACI İKTİDARI YIPRATMAK'

Son günlerde Türkiye'nin en önemli gündemlerinden biri haline gelen Kanal İstanbul ile ilgili açıklamalarda bulunan Bostancı, muhalefetin tek amacının iktidarı yıpratmak olduğunu söyledi. Bostancı, Türkiye'de bazı yatırımlar değerlendirilirken, iktidar-muhalefet polemiği bağlamında bunların yapıldığını kaydetti.

'SİSTEM YAPIMIZ BU DEĞİL'

Naci Bostancı, Kanal İstanbul projesinin referanduma götürülmesine ilişkin önerilerle ilgili de şöyle konuştu: "Öyle bir gündemimiz yok. 'Büyük projeleri halka soralım' diye bir eylem olmaz. Başka bir mecra söz konusu olur. Yapacağımız önemli işler için halka gidersiniz; ama bunun da maliyetleri vardır. Bizim sistem yapımız bu şekilde değil. Hükümetler yapar, hesabını da halka verir. İstanbul halkının da endişeli olduğu kanaatinde değilim" 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER