Kılıçdaroğlu kazanacak bir aday mıdır? Soruyu duyan Meral Akşener'in tepkisi bomba

İYİ Parti lideri Meral Akşener'e konuk olduğu canlı yayında "Kriterlerinize göre Kılıçdaroğlu önümüzdeki seçimleri kazanacak bir aday mıdır?" sorusu yöneltildi.

Kılıçdaroğlu kazanacak bir aday mıdır? Soruyu duyan Meral Akşener'in tepkisi bomba

2023 seçimlerinde muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı belirsizliğini koruyor. Kulislerde CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun adı ön plana çıksa da konuyla ilgili İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yapmış olduğu son çıkış tartışmaları farklı bir boyuta taşıyacak.

Konuk olduğu programda "Kriterlerinize göre Kılıçdaroğlu kazanacak bir aday mıdır?" sorusunun yöneltildiği Akşener, bir süre duraksadıktan sonra "Bu şimdi çok iyi bir soru olmadı" yanıtını verdi.

Sonrasında konuşmasını sürdüren Akşener, "Ben henüz bilmiyorum. Samimiyetle söylüyorum, gerçekten bilmiyorum. Cumhurbaşkanlığı çok önemli bir makam, herkes hazır, ben hariç. Bunu doğru, düzgün, dürüst konuşacağız, paylaşacağız. Kemal Bey ile ise Kemal Beyle, başka birisiyleyse başka biriyle olmak durumunda. Ama bu seçimi tehlikeye atamayız. 2018'deki heyecanı ve telaşı yapmamamız gerekiyor. Akıllı, mantıklı, sağduyulu ve sakin olmamız lazım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2022, 22:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER