Kılıçdaroğlu'nun "Aklınızı alırım sizin" tepkisinde bulunduğu SADAT'tan ortalığı karıştıracak açıklama!

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun katıldığı televizyon programına reklam veren SADAT'a yönelik "O az kalmış aklınızı alırım sizin, paramiliter artıkları, siz kimi tehdit ediyorsunuz" tepkisi gündeme bomba gibi düştü.

Kılıçdaroğlu'nun "Aklınızı alırım sizin" tepkisinde bulunduğu SADAT'tan ortalığı karıştıracak açıklama!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tv100'de dün akşam duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sorularını yanıtladı. Yayın sırasında ekranda Sadat'ın reklamı verilmesi ise büyük bir krize neden oldu. Söz konusu reklamda, Sadat'ın "Stratejik danışmanlık, eğitim ve lojistik..." gibi çeşitli hizmetlerinin sıralandığı görüldü.

Kılıçdaroğlu daha önce düzenlediği baskın ziyaret ve kullandığı ifadeler nedeniyle gerilim yaşadığı şirketin reklamı üzerinden Sadat'a çok sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, "O az kalmış aklınızı alırım sizin, paramiliter artıkları, siz kimi tehdit ediyorsunuz" dedi.

Kılıçdaroğlu'nun zehir zemberek sözlerle tepki gösterdiği Sadat'tan da söz konusu reklam için açıklama geldi. SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, reklamın Kılıçdaroğlu'nun konuşması sırasında yayınlanması için bilinçli olarak çalışma yürüttüklerini belirtti.

"2022 yılına dönük PR incelemesi yaptığımızda SADAT ile Kılıçdaroğlu birlikteliğinin en iyi reytingi yaptığını gördük. Reklam departmanımız 1.500 TL'lik bir reklam vererek bu reytingi güzel bir PR çalışmasına döndürmüş" ifadelerini kullanan Tanrıverdi, "Hafta ortası CHP'den bir hanım kardeşimiz Kılıçdaroğlu'nun Dündar'la yapacağı programın Cumartesi yayınlanacağı bilgisini verince kanal planlamamızı değiştirmek zorunda kaldık. Bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor... Değil mi sayın Kılıçdaroğlu?" ifadesini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun oldukça sert ifadelerin yer aldığı paylaşımını da alıntılıyan Tanrıverdi, "Kim derdi Kılıçdaroğlu bin beş yüz liralık bir reklama mağlup olacak diye... Biz aklımızın zekatını versek sen ihya olursun" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER