Koronavirüse yakalanan Ali Babacan hastaneye kaldırıldı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yeni tip koronavirüs tedavisine ilişkin sosyal medya hesabından tedavisine hastanede devam edileceğini açıkladı.

Koronavirüse yakalanan Ali Babacan hastaneye kaldırıldı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,  29 Ağustos’ta kendisinin ardından eşinin ve çocuğunun da koronavirüs (Covid-19)  testinin pozitif çıktığını ve tedavilerinin evde devam ettiğini duyurmuştu

Sosyal medya hesabından kendisinin ve ailesinin sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan  Babacan, eşinin ve oğlunun iyileştiğini belirtti.

Babacan, genel sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bazı şikayetlerinin devam ettiğini ifade ederek tedavisine hastanede devam edileceğini söyledi.

Babacan, şunları kaydetti:

"Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım. Bir kez daha sizden Kovid-19'u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER