Kültür ve Turizm eski bakanı Erkan Mumcu'nun söylemlerinden dolayı konuk olduğu programın tüm kayıtları silindi

HaberGlobal ekranlarında bir süredir izleyicisiyle buluşan Jülide Ateş'in sunduğu 'Jülide Ateş ile 40' programına konuk olan Kültür ve Turizm eski bakanı Erkan Mumcu'nun sorulara verdiği cevaplar nedeniyle programın tüm kayıtları silindi

Kültür ve Turizm eski bakanı Erkan Mumcu'nun söylemlerinden dolayı konuk olduğu programın tüm kayıtları silindi

Kültür ve Turizm eski bakanı Erkan Mumcu, TV100 ekranlarında yayınlanan "Jülide Ateş ile 40" adlı programa katıldı. Yayında çarpıcı açıklamalarda bulunan Mumcu'nu kayıtlarına sansür uygulandı.

Tepki gösterdi

Format gereği 40 soruya yanıt veren Erkan Mumcu, tüm kayıtlarının silindiğini öğrenince Twitter hesabından paylaşım yaparak "Jülide Ateş 40 yayıncı ve yapımcılarına; Program niçin YouTube'dan ve tüm diğer mecralardan kaldırıldı? 40 sorunuza pas geçmeden yanıt verdim. 1 soruya da lütfen siz yanıt verir misiniz? Program kaydı yok oldu da.. O bakımdan" ifadelerini kullandı.

Tüm sorulara cevap veren Erkan Mumcu, Jülide Ateş'in "Erdoğan 2007'de neden Cumhurbaşkanı adayı olmadı?" sorusuna "2007'de Erdoğan'ın adayı Abdullah Gül değildi. Vecdi Gönül konusunda bir mutabakatı olduğunu güçlü bir haber kaynağına dayanarak söyleyebilirim" demişti.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER